جدیدترین اخبار یزد

5 میلیارد تومان دیگر به پروژه ورزنه – ندوشن اختصاص یافت – نمایش خبر

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ ۱۸:۳۰

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد به همراه «کمال دهقانی» نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در سفر خود به تهران مسائل و مشکلات شهرستان را پیگیری کرد.

فرماندارمیبد در دیدار اول خود با «دکتر غریب پور» معاون وزير صنعت معدن وتجارت وريس سازمان توسعه ونوسازي معادن وصنايع معدني ايران گفت: با اختصاص این میزان اعتبار برای این مسیر که به راه قلعه خرگوشی و سورک متصل می‌شود، ان‌شاءالله زیرساخت‌های این پروژه تکمیل خواهد شد و با رایزنی‌هایی هم که در ارتباط با آسفالت این مسیر می‌شود شاهد بهره‌برداری از این پروژه در آینده‌ای نزدیک باشیم.

حسین فلاح همچنین با ارائه گزارشی از ملاقات با وزیر نفت گفت: با هماهنگی‌های دکتر دهقانی نماینده مردم میبد و تفت این دیدار انجام گرفت و مسائل به مرتبط به حوزه ورزش و فعالیت‌های اجتماعی و پیشگیری مطرح و مقرر شد؛ وزارت نفت مساعدت‌هایی در مرتبط با این حوزه‌ها در شهرهای میبد و تفت داشته باشد.

فلاح افزود: سفال و سرامیک و زیلوی میبد نیز از موضوعات مورداشاره وزیر نفت بود که با تسلط نسبت به این هنر صنعت‌های میبد مطرح و پیشنهاد‌های خوبی داده شد که این می‌تواند خبری ویژه باشد چون این اهتمام و توجه می‌تواند موردعنایت برای برنامه‌ریزی و استفاده از این فرصت در سفرها و ملاقات بعدی باشد.

وی همچنین در دیدار با «دکتر فلاح» فرماندهی بسیج وزارت نفت به‌عنوان یک میبدی و نیروی کارآمد در وزارت نفت، موضوعات عمرانی شهر میبد را جداگانه پیگیری نمود.

فرماندارمیبد با قدردانی از همراهی وهماهنگی دکتر دهقانی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در این ملاقات ها گفت: در این ملاقات ها دستورهای خوبی را گرفتیم که به‌زودی با عملی شدن آن ها شاهد اتفاقات خوبی در شهرستان خواهیم بود.


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است