جدیدترین اخبار یزد

350 تن قیر برای بلوار امیرکبیر بفروئیه تأمین‌شده است – نمایش خبر

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ ۱۰:۴۸

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در نشست «حسین فلاح» فرماندارمیبد با «فخرالسادات آقایی» بخشدار، شهردار و اعضای شورای شهر بفروئیه، مسائل و مشکلات شهر بفروئیه در چند محور بررسی شد.

فرماندارمیبد در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیمای مرکز یزد عمران شهری را یکی از محورهای این نشست خواند و گفت: قرار شد شورا و شهرداری موضوع عمران شهری را پی گیری‌های کنند و فرمانداری و بخشداری هم در این زمینه کمک خواهند کرد.

حسین فلاح ستاد بازآفرینی و نشاط اجتماعی و کارهای فرهنگی و ورزشی را از دیگر محورهای این نشست برشمرد و افزود: دراین‌باره هم تصمیمات خیلی خوبی گرفته شد و قرار شد با همکاری که بین شورا و شهرداری و فرمانداری و بخشداری وجود دارد، بتوانیم چند پروژه خوب که برای مردم هم حلاوت خوبی داشته باشد را امسال به سرانجام برسانیم.

فلاح از تأمین قیر بلوار امیرکبیر و تعیین تکلیف 2 سالن ورزشی بفروئیه هم خبر داد و افزود:350 تن قیر بلوار امیرکبیر بفروئیه تأمین‌شده است و شهرداری هم در حال انجام زیرسازی است تا این بلوار تکمیل شود.

وی خاطرنشان کرد:2 سالن ورزشی بفروئیه هم که نیمه‌تمام مانده است و ظرفیت خوبی برای اوقات فراغت جوانان است قرار شد؛ با کمک شورا، شهرداری، اداره ورزش و فرمانداری به سرانجام برسد.

«فخرالسادات آقایی» بخشدار بفروئیه نیز در این نشست نکات مغفول مانده‌ای اعم از برنامه‌های نشاط اجتماعی، احداث شهرک مزاحم شهری، تأمین فضایی برای پایگاه و پاتوق فرهنگی جوانان، معرفی راسته میراثی آب‌انبارها را یادآور شد.


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است