شناسه : 15324024


آزادی قلیان و قلیان خانه و قلیان کشی در دولت تدبیر و امید! کلید روحانی هر قفلی را که باز نکرد، قفل بسته قلیان خانه ها را باز کرد!

وبلاگ توفان یزد نوشت :

تنها چیزی که در دولت تدبیر و امید برای جوانان آزاد شد، قلیان کشیدن در کافی شاپ ها و رستوران باغ ها بودبا نرخ آزاد!
اینک تا نیمه های شب، جوانانی که در رستوران باغ ها و کافی شاپ هایی که در میان محله مسکونی و جوار سکونتگاه های مردم ساخته شده، با آزادی تمام. قلیان می کشند و قهقهه می زنند و اما چیزی از سیاست نمی گویند، که چرا بگویند!؟
آزادی می خواستند، الان دارند!!! هم در پوشش و هم در رفتار و هم در خرج کردن و هم در قلیان کشیدن!
بعید است در هیچ کشور پیشرفته و توسعه یافته دنیا این آزادی کسب و کاری که در ایران وجود دارد، و ایجاد کافی شاپ و قلیان خانه و کافه در قلب مناطق مسکونی، آزاد بوده باشد و فعالیت و نجواهای شبانه تا دو و سه بامداد ادامه داشته باشد!
به فرماندار دولت تدبیر و امید در یزد، که نسبت به محدود کردن آزادی قلیان کشیدن جوانان در کافی شاپ ها و بخصوص کافی شاپ ها و رستوران های محله ای اقدامی نکرده اند! و از اماکن نیروی انتظامی که به این قلیان خانه های درون محله ای بدون در نظر گرفتن آسایش اهل محل مجوز داده اند، و از مسؤلان بهداشت و سلامت شهر و استان، و بخصوص شورای فرهنگ عمومی، کمال قدردانی و تشکر را داشته و داریم و اما فقط نمی دانیم که اگر این کافی شاپ ها و قلیان خانه های محله ای در کوچه و جوار خانه و محل زندگی خود و خانواده شان بود چه می کردند!!؟
تبصره اول: