شناسه : 14177898


استاندار يزد : خوشبختانه كميته امداد حضرت امام خميني (ره) وظايف خود را در قبال جامعه هدفي كه دارد به خوبي انجام مي دهد!!! قبل از میرمحمدی، دیگر استانداران یزد با ایتام افطار نمی کردند!!!؟

وبلاگ توفان یزد نوشت:

در حرکتی خیلی خیلی خداپسندانه که خداوند خیلی خوشش آمد و به تاسی از مولا علی (ع) استاندار و معاونان و جمعی از مدیران استان یکشنبه شب رفتند و با ایتام کمیته امداد نشستند و افطار کردند و عکس گرفتند و رفتن خود را نیز جار زدند! تا همه شهر و استان بفهمند و بدانند!
اجرشان با خدا!

 يك شنبه شب21 تير ماه مراسم ضيافت افطار ايتام و خانواده مددجويان كميته امداد حضرت امام خميني (ره) به ميزباني استانداري يزد و با حضور استاندار يزد، معاونين استاندار، مديركل حوزه استاندار، مشاور استاندار در امور روحانيون، فرماندار يزد و برخي از مقامات استاني در مجموعه راه و ما يزد برگزار شد.
استاندار يزد در اين ضيافت افطار اظهار داشت: خوشبختانه كميته امداد حضرت امام خميني (ره) وظايف خود را در قبال جامعه هدفي كه دارد به خوبي انجام مي دهد اما بايد از پروردگار متعال درخواست كنيم كه به ما توفيق خدمت به ايتام جامعه و خانواده هاي بي بضاعت را بدهد.
"سيدمحمد ميرمحمدي"ادامه داد: اين همدلي ها و دور هم نشست ها در ماه مبارك رمضان باعث مي شود فرهنگ دارالعباده را حفظ كنيم و بايد با عزت نفس و سعه صدر زنان، مردان و جوانان يزدي اخلاق و فرهنگ دارالعباده را در كل كشور گسترش دهيم.
" ميرمحمدي" در پايان سخنان خود اظهار اميدواري كرد : شاهد شور و نشاط بيشتر مردم در مسير توسعه و پيشرفت ايران اسلامي باشيم، پاي بندي خود را به مباني اسلام تحكيم ببخشيم و از فرصت باقيمانده ماه مبارك رمضان براي خودسازي بيشتر خود استفاده لازم را ببريم.
در ابتداي اين ضيافت افطار محمد اكبري مديركل كميته امداد حضرت امام خميني (ره) ضمن تشكر از استاندار يزد به خاطر ميزباني اين مراسم اظهار داشت: اين مراسم كه دومين سال خود را پشت سر مي گذارد به همت و ابتكار مهندس ميرمحمدي استاندار يزد برگزار شده و اميدواريم سالهاي آينده نيز اين حركت خداپسندانه ادامه داشته باشد.
گفتني است پس از مراسم ضيافت افطار، استاندار يزد و معاونين استاندار از نزديك با مشكلات و مسائل مددجويان كميته امداد حضرت امام خميني (ره) آشنا شدند.
تبصره اول: قبل از میرمحمدی، دیگر استانداران یزد با ایتام افطار نمی کردند!؟
تبصره دوم: