شناسه : 13889684


حق جوان آسفیجی و هراتی و ابرقویی چرا باید برود در حلقوم تیم فوتبال فولاد یزد و بازیکنان غیر بومی !؟ تهدید رییس هیات مدیره باشگاه فولاد یزد: مسوولان به قول خود عمل نکنند امتیار فولاد یزد را می فروشیم!!!

وبلاگ توفان یزد نوشت :

در حالیکه حسین آبادی، مدیرعامل پکیچ ایساتیس، در نزد استاندار اعلام آمادگی کرده تا تیم تربیت نوین را در اختیار بگیرد و قول داده تا در مدت سه سال آن را به لیگ برتر بیاورد، رییس هیات مدیره باشگاه فولاد یزد، که تیمش با یک معجزه در لیگ دسته اول ماندگار شده، در تهدیدی آشکار  گفته است: مسوولان ارشد این استان به قول خود در حمایت از تیم فوتبال فولاد عمل کنند و گرنه تا آخر همین هفته امتیاز این تیم را می فروشیم .
علی نافعی یزدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: حدود 40 روز پیش از طرف باشگاه برای حل مشکل تیم فولاد یزد در لیگ آزادگان طرحی به معاون سیاسی، امنیتی استاندار یزد ارائه شد .
وی اظهار داشت: قرار بود این طرح پنج بندی بر اساس قول مسوولان ارشد استان یزد ظرف مدت کوتاه بررسی و اقدام شود که متاسفانه تاکنون اقدامی نشده است .
رییس هیات مدیره باشگاه فولاد یزد گفت: تیم فولاد برای حضور در لیگ آزادگان امسال که 20 تیمی شده حداقل به 50 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد .
نافعی گفت: باشگاه فولاد یزد تنها می تواند حدود هفت میلیارد ریال برای امسال هزینه کند که این مبلغ هم فقط برای تقویت تیم های پایه صرف می شود.
وی افزود: شرایط شرکت فولاد یزد به گونه ای است که امسال به هیچ وجه نمی تواند خود به تنهایی تیمداری کند و لذا برای حفظ تنها سهمیه این استان در لیگ آزادگان به حمایت جدی شخص استاندار و معاون سیاسی امنیتی نیاز است .
این مسوول اظهار داشت: در این خصوص تاکنون جلساتی برگزار و نظرات بصورت مکتوب هم ارائه شده که متاسفانه هنوز هیچ اقدام شایسته ای صورت نگرفته است .
نافعی گفت: با عنایت به اینکه اکثر تیم های لیگ آزادگان با مربیان و بازیکنان خود برای حضور در رقابت های امسال قرار داد بسته اند فولاد بخاطر بی پولی هیچ اقدامی نداشته است .
وی افزود: ما تا پایان هفته جاری صبر می کنیم و اگر قول مسوولان اجرایی نشود مجبوریم با لیگ آزادگان وداع کنیم و قطعا استان های دیگر طالب خرید تیم هستند .
تیم فولاد یزد تنها نماینده این استان در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور است و تربیت نوین در فصل گذشته به لیگ دسته دوم سقوط کرد.
تبصره اول: حداکثر تماشاگری که در هر بازی به تماشای مسابقه تیم فوتبال فولاد یزد می آیند چند نفر است و مدیران استان برای جب چند نفر تماشاگر باید پنج میلیارد تومان کمک کنند!؟
تبصره دوم: درآمد معادنی که به فولاد یزد واگذار شده و همچنین سنگ های آهن خام آن کجا می رود!؟
تبصره سوم: