شناسه : 2515174


سومين دوره نظرسنجي برترين مربی ورزش يزد توسط مجله رادیویی ورزش در یزد برگزار شد که مخاطبان عباسعلی میرحسینی را به عنوان مربی برتر سال انتخاب کردند.

وبلاگ تازه های تربيت بدني شهرستان اردكان نوشت :

عباسعلی میرحسینی، مربی والیبال که سال ها در عرصه ملی به عنوان مربی و بازیکن نقش آفرین بوده و تا به امروز در سطح اول والیبال کشور حضور دارد، از ديد مخاطبان برنامه راديويي ورزش در يزد به عنوان مربی برتر ورزشي استان یزد انتخاب شد.

اهداف نظرسنجي:

·  ترغيب جامعه به سمت اخلاق محوري و ورزش قهرماني

·  ايجاد انگيزه بين مربیان زحمتکش استان که در کشف و پرورش ورزشکاران موفق بوده اند.

· تشویق مربیان یزدی حاضر در سطوح مختلف تیم های ملی

·  معرفيمربیان برتر استان با توجه به ناشناخته بودن آنها در بين عموم مردم استان

·  ايجاد ارتباط هر چه صميمانه تر بين مربیان و ورزشکاران استان در رشته های مختلف

نکات:

·  اين نظر سنجي به ابتکار برنامه راديويي ورزش در يزد و برايسومين سال متوالي برگزار شد.

· با توجه به اطلاع رساني مناسب، برنامه ريزي دقيق دو ماهه و رفع کاستي هاي دوره گذشته، دوره سوم با استقبال فوق العادهيا حتي مي توان گفت بي نظير مردم همراه شد.

·از اعتماد کم نظیر مخاطبان اين برنامه صميمانه قدرداني مي کنم، اميد که در سال آتي، برنامه اي با سطح کيفي بالاتر،خدمت ورزش دوستان و جامعه ورزشي استانارائه دهيم. در ضمن، از حمايت هايمديرکل محترم صدا و سيماي مرکز يزد، مديران و همکاران راديو که دلسوزانه ما را همراهي کردند، کمال تشکر را دارم. لازم به ذکر استکه در اینجا از همکاران خوبم در رسانه های مجازی (وب سایت ها) و نوشتاریکه سهم ویژه ای در انعکاس این رویداد داشتند، سپاسگزارم. امید که همه به یاری خدا در راستای تعالی ورزش استان موفق باشیم.

·در سال جديد، اين برنامه همانند سال 92 در روزهاي يکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 8:50 الي 9:15 صبح به صورت زنده پخش خواهد شد.