شناسه : 15578223


لاچین افشین و مهتا خانلو در پایان مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس قهرمانی دختران کشور که در شهرستان اردکان در حال برگزاری است، جواز حضور در فینال را کسب کردند.

وبلاگ تازه های تربيت بدني شهرستان اردكان نوشت :

مسابقات تنیس قهرمان کشوری دختران در اردکان یزد پیگیری شد و با انجام مرحله نیمه نهایی رده سنی زیر ۱۴ سال لاچین افشین با نتیجه (۴-۶ و ۲-۶ ) سارا قبادی را شکست داد و ملینا مهرانی با نتیجه ( ۵-۷ و ۰-۶ ) مغلوب مهتا خانلو شد تا دیدار پایانی مابین افشین و خانلو برگزار شود.

همچنین با برگزاری مرحله یک چهارم نهایی مسابقات رده سنی زیر ۱۲ سال مشکات الزهراء صفی با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶ ) نسرین چوبیه را مغلوب کرد، سارا چاووشیان با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶ ) یاسمن قیومی را برد ، رومینا زینالی با نتیجه ( ۲-۶ و ۲-۶ ) عسل جاویدان را از پیش رو برداشت و درسا چراغی با نتیجه ( ۱-۶ و ۲-۶ ) از نیلوفر زینال پور شکست خورد تا در این رده تنیسورهای صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شوند.

در بخش تیمی نیز ۴ دیدار برگزار شد و آذربایجان غربی با نتیجه ۲ برصفر تهران ۲ را شکست داد، یزد ( الف ) ۳ بر صفر شیراز را شکست داد، اصفهان ۲ بر صفر از کرمان باخت و چهارمحال بختیاری با همین نتیجه تهران اول را برد تا تیم های برتر راهی نیمه نهایی شوند.

یاد آور می شود: این دوره از رقابت ها به مدت یک هفته و با سرداوری پری رخ احمدی در شهرستان اردکان  برگزار می شود.