شناسه : 16577373


مسئول هیئت بنی فاطمه بافق: تا ظهور امام زمان ( ع ) همه زمانها عاشورا وهمه مکانها کربلا است به گونه ای که آل سعود که در حادثه منا بیش از هفت هزار مسلمان را با دسیسه به کشتن دادند واین جنایت یک اتفاق نبود و دشمنان سعی به نابود کردن نام شیعه وامام حسین ( ع ) دارد .

بافق خبر نوشت :

پیر غلام حضرت سیدالشهدا بمانعلی فتاحی موسس هیت بنی فاطمه در خصوص انحرافات عزاداری امام حسین ( ع ) گفت : عزاداران به خصوص جوانان باید نسبت به سیره امام حسین ( ع ) و اهداف قیام عاشورا شناخت پیدا کنند و اخلاص و تقوی را در هیئت ها همانند زمانهای گذشته افزایش دهند.

وی آفتهای عزاداری که در بین بعضی از هیتهای عزاداری وارد شده است بیان کرد : جوانان ونوجوانان توسط مسئولین هیئتها جذب می شوند .باید روحانیون و مبلغین در بین جوانان هیتی ودسته های عزاداری بیایند وبصیریت وشناخت به جوانان بدهند تا بعضی از این حرکتهای که در شان یک هیئت عزاداری نیست بوجود نیاید .

این پیر غلام در ادامه گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت سید الشهدا( ع ) وخون شهیدان ولی فقیه دارد ما تابع امر ایشان هستیم وباید بتوصیه های ایشان گوش فرا دهیم . چرا که دشمنان با استفاده از تکنولوژی های امروزه از بعضی حرکتها در عزاداری مثل قمه زنی  بر ضد اسلام ومسلمانان استفاده می کند .

بمانعلی فتاحی  تصریح کرد : تا ظهور امام زمان ( ع ) همه زمانها عاشورا وهمه مکانها کربلا است .الان داعش شیعیان وزنان وکودکان را با فجیع ترین وضع می کشند وبا قساوت قلب مثل یزیدیان زمان امام حسین ( ع ) جنایت می کنند یا آل سعود که در حادثه منا بیش از هفت هزار مسلمان را با دسیسه به کشتن دادند واین جنایت یک اتفاق نبود و دشمنان سعی به نابود کردن نام شیعه وامام حسین ( ع ) دارد .

وی در پایان بیان کرد : ما در زمان انقلاب و مبارزه با طاغوت با آن وضع مخالفت به خاطر فرمان حضرت امام ( ره) هیئت عزاداری میگرفتیم والان هم این انقلاب ولی فقیه و راهنما دارد ودیگر نباید دنبال راه بگردیم وما تابع امر مقام معظم رهبری هستیم .