شناسه : 10406447


یادم می‌آید نهم دی 88 من هم مثل خیل کثیر مردم انقلابی کشورم، قطره‌ای شدم و به دریای خروشان ملت زدم. برای اینکه به خودکامگی، تکبر، گردنکشی، ظلم، تعدی و قانون‌ستیزی عده‌ای که آگاهانه یا ناآگاهانه خود را مهره‌ی مزدورِ دشمنِ شیطان‌صفت کرده بودند، پایان بدهیم.

وبلاگ سفره صبحانه نوشت :

عده‌ای که برای تحقق اهداف شیطانی خود و اربابان‌شان، دین و ناموس و امنیت و آسایش ملتی را بازیچه قرار داده بودند. عده‌ای که دست در دست شیاطین و با یکسری ادعای واهی، به قول خودشان قصد براندازی نظامی را داشتند که صدها هزار انسان پاک و مؤمن برای استواری آن فدا شده بودند. عده‌ای که دلِ دشمنان این ملت را شاد کردند؛ دل اوباما را؛ شیمون پرز را؛ نتانیاهو را؛ منافقین را؛ و سلطنت‌طلب‌های رسوا را.
همه آمده بودند و زیبا و باشکوه، بصیرت و ولایت‌پذیری خود را به نمایش گذاشتند و یزد دارالعباده هم مثل همه جای ایران عزیز، برخاسته بود و سیل خروشان جمعیت از هر طرف به سوی میدان اصلی شهر، میدان امیرچخماق (شهدا) سرازیر بود.
مردم بابصیرت آمده بودند که بگویند از همه فتنه‌گران و اربابان آمریکایی و اسرائیلی‌شان بری هستند؛ آمده بودند تا مرزشان را با فتنه پررنگ و پررنگ‌تر کنند؛ کاری که برخی خواصّ بی‌بصیرت نکردند!
مردم بابصیرت آمده بودند و بیعت دیگری با سیدالشهدا(علیه‌السلام) کردند؛ با خمینی عزیز؛ با شهیدان سرافراز و با رهبر حکیم و عزیزشان، خامنه‌ای.
مردم عاشورایی آمدند و سران منفور فتنه را لگدمال اراده و صلابتِ خود کردند و این روز بزرگ هم مثل همه روزهای خدایی این انقلاب، "یوم‌الله" شد.

+ و اگر قرار باشد از پس آن همه فتنه و ظلم به مردم و نظام، برای عده‌ای فتنه‌گر منفور اتفاقی بیفتد، قطعاً "رفع حصر" نیست؛ محاکمه و جوابگویی در محضر ملت و رهبری، اولین اتفاق است.
++ توبه‌ی نصوح "حرّ بن یزید ریاحی" با ابراز ندامت حقیقی در محضر امام و به بهای بذل جانش در پیشگاه سیدالشهداء محقق شد نه با "غلط کردم" خشک و خالی. این یکی از آن درس‌هایی است که ما از کربلا گرفته‌ایم.
+++ تازه حضرات فتنه‌گر حتی همان عذرخواهی خشک و خالی را هم پس از 5 سال نکرده‌اند و علیرغم فرصت‌های بسیار برای بازگشت و توبه، فرصت‌سوزی کردند!
++++ عجب است از آن کسانی که امروز می‌خواهند حافظه تاریخی این ملت را پاک کنند و تطهیر کنند آن سابقه شوم سران فتنه را!
+++++ و خوب است گاهی یادآوری گذشته تا فراموش نکنیم دشمن همیشه هست و دشمنی هم. و اینکه ما نیز باید همیشه بیدار باشیم. مستند "دهم" که دو شبی از شبکه یک سیما پخش می‌شود، فرصتی است برای همین یادآوری تاریخی.
دو قسمت آن پخش شده [از اینجا و اینجا دانلود کنید.] و قسمت سوم و پایانی نیز امشب بعد از خبر ساعت 21 شبکه یک و خبر 22 شبکه سه پخش می‌شود.