شناسه : 2020276


مدیر آموزش و پرورش اردکان در جلسه شورای اداری این نهاد گفت : کار در اداره آموزش و پرورش نوعی ایثار است و مطمئن باشید آموزش فقط در آرامش تحقق می یابد .

وبلاگ انجمن اهل قلم نیستان شهرستان اردکان نوشت :

در این جلسه که با حضور معاونان و مسئولین دوایر مختلف اداره آموزش و پرورش در محل نمازخانه این اداره برگزار شد مدیر آموزش و پرورش اردکان در سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به اهمیت کار تعلیم و تربیت اشاره کرد و افزود : تربیت بر تعلیم مقدم است و تربیت هم نوعی تعلیم است .
محمد اشرفیان گفت : باید روحیه اعتماد به نفس و عزت نفس را در دانش آموزان تقویت کنیم و هنر معلم این است که شاگردی قوی تر و هنرمندتر ازخود تربیت کند و ما باید از پتاسیل خود در راه آموزش هرجه بهتر دانش آموزان نهایت استفاده را ببریم . وی ، وجود استعدادهای درخشان را در بین دانش آموزان شهرستان اردکان یادآور شد و افزود :مطمئن باشید آموزش فقط در آرامش تحقق می یابد و باید با خودباوری ، توکل بر خداوند و ائمه اطهار (ع) ، استعانت از شهداء ، تلاش ، کوشش و تکیه بر استعداد خوب دانش آموزان شهرمان ، نام اردکان را اعتلا بخشیم . مدیر آموزش و پرورش اردکان با تشکر و قدردانی از زحمات مدیران سابق این اداره گفت : در آموزش و پرورش باید روابط انسانی حاکم باشد چرا که کار در اداره آموزش و پرورش نوعی ایثار است .

وی ، توجه به مدارس ، قانون مداری در کار ، حل مشکلات مردم و احترام به ارباب رجوع به ویزه پیشکسوتان را از اولویت های اصلی کار در اداره آموزش و پرورش برشمرد و گفت : در انجام وظیفه باید رضای خداوند را در نظر داشته باشیم و در فضایی آرام و به دور از هرگونه چالش و تنش در راه خدمت به جامعه علمی شهرمان تلاش کنیم . در ابتدای این جلسه ، معاونان و مسئولین دوایر مختلف اداره آموزش و پرورش در فضایی صمیمی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه کاری خود به بیان نظرات و پیشنهادات و ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات و موانع پرداختند .