شناسه : 2129269


مسابقات انتخابی نفرات برتر رشته دو میدانی دختران مقطع ابتدایی بافق با شرکت ۸ نفر از برترین های این رشته در مجموعه ورزشی آزادگان این شهرستان انجام شد.

وبلاگ روستای قطرم نوشت :

مریم السادات آثاری، و فاطمه بیگی قطرمی بطور مشترک در جایگاه نخست و حدیثه فتوحی و هدیه السادات مصطفوی به ترتیب عناوین دوم و سوم این رقابت ها را کسب کردند.
وی خاطرنشان کرد: نفرات برتر این مسابقات برای شرکت در رقابت های دختران مقطع ابتدایی استان اعزام می شوند.

ضمنا به مناسبت گرامیداشت ایام الله بهمن ماه طی دو روز مختلف، مسابقات تنیس روی میز آزاد انفرادی شهرستان بافق با حضور ۶۷ ورزشکار در بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان بافق ادامه داد: در پایان مسابقات بانوان، خانم ها مینا زعیمیان و فاطمه گلنار به ترتیب مقام های اول و دوم را از آن خود کردند. خانم ها انسیه کریمی و رضیه کارگران نیز به مقام سوم مشترک نائل آمدند.
در ضمن مسابقات دوبل بدمینتون بانوان شهرستان بافق نیز به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد که در این دوره از مسابقات خانمها صدیقه حیدری و نجمه نظری مقام اول و آزاده برزگری و فاطمه بینش مقام دوم را از آن خود نمودند.

ضمن عرض تبریک به بانوان ورزشکار روستا از خداوند متعال برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت های روزافزون در زندگی و در عرصه ورزش و قهرمانی می نمائیم.


پایگاه ریحانه و کانون فرهنگی هنری غدیر روستای قطرم