شناسه : 2018338


یشتر بریدگی های خیابان های صدرآباد ،باهنر، آیت الله خامنه ای وآیت الله خاتمی مسدود شدند.

وبلاگ اردکان فردا نوشت :

دوستان معزز سکان دار هرازچندگاهی تصمیم به بستن چند بریدگی میگیرند.اینها پزشکانیند که برای درمان یک زخم سطحی به کل رگ را از بیخ میبندند.این دوستان اوج نارضایتی مردم را نمی بینند وتاثیر این جراحی پیروزمندانهشان را رو کیفیت هوای شهر واتلاف سوخت وسر در گمی مردم نمی بینند.البته قبلا هم در بستن بریدگیهای بلوار شهید بهشتی هم این تجربه ارزشمند را داشته اندونمیدانیم که چه شد این طرح مبتکرانه کم کم دارد کل شهر را فتح میکند. شایدکه در چند سال آینده مثلا وقتی در موضع میدان شهدا قرار داری وخواستی با وسیله نقلیه ات مثلابه روبروی شیرینی سازی قصر در ابتدای خیابان صدر آباد مراجعه کنی احتمالا باید بروی ومیدان آزادی یا همان انار خودمان را دور بزنی وبرگردی واینطور میشود که مشکلات عبور و مرور و رفت و آمد مردم تسهیل میشود.البته یک زمانی یک شهرداری بود ویک کلان شهری که این شهردار هم علاقه شدیدی به ایجاد دور برگردان داشت وبعدا هم به کل این طرح را در دولت نیز محقق کرد.......یادش بخیر دور زدن در این دور برگردان در این مدت هشت سال چه حالی داد.
به اصل خبر توجه فرمایید:

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری اردکان بریدگی های خیابان های شهر مسدود می شوند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی شهرداری اردکان بریدگی های خیابان های شهر مسدود می شوند.
محسن پایدار مسئول واحد عمران شهرداری با اعلام این خبر افزود: بریدگی های خیابان های صدرآباد ،باهنر، آیت الله خامنه ای وآیت الله خاتمی مسدود خواهند شد.
وی به درخواست های مردمی برای مسدود کردن این بریدگی ها اشاره کرد و گفت: وجود این بریدگیها بعضا باعث بروز مشکلاتی برای مردم شده بود که امیدواریم با مسدود کردن آنها رضایت خاطر همشهریان را به دست آوریم.
وی به جلسه کمیته ترافیک شهرستان برای حل این موضوع اشاره کرد وافزود: بعد از بحث و تبادل نظر درباره مشکلات و تصادفات صورت گرفته ،شورای ترافیک به این نتیجه رسید که باید این بریدگی ها مسدود شود.
مسئول واحدعمران شهرداری با بیان اینکه وجود بعضی از این بریدگی ها درافزایش بار ترافیکی موثرند ادامه داد: امیدواریم با مسدود کردن این بریدگی ها مشکلات عبور و مرور و رفت و آمد مردم تسهیل شود.