جدیدترین اخبار یزد

کم ۳۶ میلیو تومان خیرا یزد ب درما نیازمندان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد: مردم استان پارسال در طرح شفا ۳۶۰ میلیون تومان به بیماران نیازمند کمک کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز یزد، مشعلچی افزود: این در حالی است که هم‌اکنون ۶۷۵ بیمار خاص و صعب‌العلاج در استان به علت هزینه‌های بالای بیماری نیازمند کمک خیران هستند.
وی با اشاره به لزوم مشارکت خیران در ساخت مسکن مددجویان تحت حمایت، افزود  : خیران می‌توانند با مشارکت در طرح «رضوان» که از طرح‌های مشارکتی این نهاد است با پرداخت کمک‌های انسان دوستانه و خیرخواهانه خود نسبت به احداث سرپناه یا تعمیر منازل مددجویان و نیازمندان اقدام و در این عمل خداپسندانه مشارکت کنند،  خیران سال ۹۷ حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در قالب طرح رضوان (نقد و کالا) به کمیته امداد اهدا کردند.
مشعلچی با اشاره به  اینکه مردم نیکوکار استان می‌توانند با مشارکت در طرح کوثر نسبت به تأمین جهیزیه مددجویان تحت پوشش این نهاد اقدام کنند، افزود:  نیکوکاران یزدی پاسال یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان (نقد و کالا) در قالب طرح کوثر (تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند) به کمیته امداد اهدا کردند.
هم‌اکنون ۲۶ هزار و ۷۹۸ خانواده نیازمند با جمعیت ۵۶ هزار و ۷۱ نفر از حمایت این نهاد بهره‌مند هستند.

شفا طرحی است که بر اساس آن مردم می‌توانند به‌عنوان حامی، تأمین مالی بخشی از هزینه‌های معالجه و درمان بیماران خاص، صعب‌العلاج و پرهزینه که نیازمندی آن‌ها به تأیید اداره پذیرش و مددکاری کمیته امداد رسیده است را متقبل شوند، به این صورت که حامی متعهد می‌شود به‌صورت دائم و یا برای مدت مشخص، ماهیانه مبلغی را به بیمار تحت حمایت خود و یا بیمارانی که بنا به تشخیص مسئولان درمان کمیته امداد در اولویت دریافت خدمات هستند، پرداخت کند.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است