جدیدترین اخبار یزد

مظاهری سرمربی تیم شهید قندی یزد شد

وحید مظاهری بازیکن سابق تیم پرسپولیس و سرمربی جوان و خوشنام فوتبال ایران با قراردادی دو ساله به تیم شهید قندی یزد پیوست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، عبدالرضا دستا رئیس هئیت فوتبال استان یزد گفت: باشگاه شهید قندی یزد در فرآیند انتخاب سرمربی با سه مربی یزدی و پنج مربی غیر یزدی وارد مذاکره شد و پس از اخذ برنامه، مصاحبه و درنظر گرفتن شاخص‌های باشگاه برای انتخاب سرمربی از جمله انگیزه، جوانی، استفاده از نیرو‌های بومی و مسائل مالی و جوانگرایی وحید مظاهری را به عنوان سرمربی انتخاب کرد.

وحید مظاهری متولد ۱۳۴۹ در دوران بازیگری افتخاراتی همچون قهرمان جام در جام باشگاه‌های آسیا و قهرمانی در سه دوره جام آزادگان به همراه تیم پرسپولیس تهران، دو عنوان نائب قهرمانی با تیم‌های پاس تهران و فولاد خوزستان و دوعنوان سومی ایران با تیم‌های ماشین سازی تبریز و ذوب آهن اصفهان را در کارنامه خود دارد.
مربیگری در تیم‌های شموشک نوشهر، ابومسلم مشهد، فولاد خوزستان، گل گهر سیرجان و سرمربیگری در تیم‌های امید پرسپولیس، مقاومت تهران، استقلال آبی، توسعه کیش و تیم ملی پیشکسوتان بالای ۳۶ سال ایران از دیگر سوابق مربیگری سرمربی جوان تیم شهید قندی یزد است.

تیم شهید قندی تنها نماینده استان یزد در لیگ دسته دو فوتبال کشور است.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است