جدیدترین اخبار یزد

مسئولان برای اعتلای میهن اسلامی تلاش کنند

امام جمعه یزد

امام جمعه یزد بر همت و تلاش بلند مسئولان با روحيه انقلابي براي اعتلاي ميهن اسلامي ايران تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد راه دستيابي به موفقيت ها را داشتن همت بلند دانست و گفت : مسئولان با روحيه انقلابي و همت والا براي اعتلاي ميهن اسلامي ايران تلاش کنند. 
آيت الله ناصري با اشاره به اينکه براي رسيدن به قله هاي رفيع پيشرفت نبايد به وضع موجود قانع بود افزود: نتيجه رضايت داشتن به وضع موجود بي شک عقب گرد خواهد بود.
وی تقويت بنيه علمي و پژوهشي کشور را وظيفه اصلي دانشگاهيان و مراکز علمي دانست و از شوراهاي اسلامي شهر و روستا خواست انرژي خود را براي رشد جامعه و معيشت مردم صرف کنند و براي مردم شادي و نشاطي فراهم کنند که با دريافت عنايت و رحمت الهي روح و قلب آنها آرامش يابد.
آيت الله ناصري همچنين از اهل قلم خواست براي رفع گرفتاري هاي مردم و از بين رفتن مشکلات جامعه قلم فرسايي کنند.
امام جمعه يزد با تاکيد بر اينکه مسئولان فرهنگي با توجه بيشتر به فکر گسترش فرهنگ اسلامي در جامعه باشند گفت: مسئولان فرهنگي نبايد با انجام کار هاي نادرست نظير اختلاط دختر و پسر ها در مکان هاي خاص مايه بروز فساد در جامعه شوند و بچه هاي ما را جهنمي کنند و زحمات علماي ما را که در طول ساليان سال سنت هاي الهي را در جامعه پياده کردند بر باد بدند و تدين مردم را نيز زير سوال ببرند. 

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است