جدیدترین اخبار یزد

فراخوان استانداری برای انتخاب مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌ها

برای اولین بار در یزد؛

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد:در صورت وجود شرایط برابر وعادلانه میان منتخبان، اولویت با جوانان شایسته است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز یزد، اکرم فداکار با اعلام فراخوان انتخاب مدیرکل دفتر شهری و شورا‌های استانداری از سوی این معاونت، گفت: فرم‌های مخصوصی برای واجدان شرایط طراحی شده است که براساس آن مشخصات عمومی، اختصاصی و دیدگاه‌های تخصصی داوطلب توسط خوداظهاری جمع‌آوری می شود.
وی با اشاره به اینکه مشخصات داوطلبان در مرحله اول از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری براساس اولویت‌ها و امتیاز‌های در نظر گرفته شده بررسی می شود، افزود: افراد منتخب در مرحله دوم به صورت حضوری مصاحبه می شوند و در نهایت با جمع‌بندی‌های صورت گرفته فرد منتخب به عنوان مدیرکل دفتر شهری و شورا‌ها منصوب می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار به اولین تجربه استانداری یزد در انتخاب مدیران کل دولت با این شیوه اشاره کرد و گفت: بنا بهسیاست‌های وزارت کشور اولویت با کارکنان مجموعه استانداری، فرمانداری‌ها و واحد‌های تابعه یا کارمندانی است که دارای سوابق مدیریتی مرتبط در دیگر دستگاه‌های دولتی دارند.
فداکار با ابراز امیدواری به کسب تجربه مناسب در انتخاب مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری، افزود: در صورت وجود شرایط برابر و عادلانه میان منتخبان، اولویت با جوانان شایسته است.

وی گفت: در انتخاب پست‌های مدیریتی همیشه دغدغه بهترین انتصاب وجود دارد و امیدواریم با این شیوه، فرآیند انتخاب مدیرکل دفتر شهری و شورا‌های استانداری تبدیل به یک الگوی خوب برای دیگر پست‌ها و همچنین سایر دستگاه‌های اجرایی شود.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است