جدیدترین اخبار یزد

شهر تاریخی میبد همیشه میزبان گردشگران است – نمایش خبر

۱۳۹۸/۰۴/۳۰ ۰۹:۲۷

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «علیرضا ابوالحسنی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد در جلسه خدمات سفر تابستان 98 شهرستان گفت: با توجه به اینکه مرکز استان یزد شهری تاریخی است و میبد نیز شهر جهانی زیلو، این استان و شهرستان هدف گردشگران و مسافران است و باید با عنایت به دستورالعمل‌ها به رفع نواقص و هماهنگی و برنامه‌ریزی اقدامات در این حوزه پرداخت تا ارائه خدمات به‌گونه‌ای مناسب و مطلوب در همه مکان‌های تاریخی باهدف توزیع سفر در سطح استان با تحقق برنامه‌های راهبردی و همه مکانی شدن سرانجام شود.

 ابوالحسنی در ادامه نظارت بر مؤسسات گردشگری، تهیه و تدوین برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی، تشکیل کمیته سفر، نظارت و پاسخگوی، تنظیم بازار و توزیع اقلام موردنیاز مسافران، نظرسنجی از مسافران، راه‌اندازی سامانه آمار مسافران، زیباسازی شعر، مستندسازی و ارائه گزارش و… از دیگر دستورالعمل‌های راهبردی برشمرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری میبد همچنین بر بهینه کردن کمپ‌های ورودی، برگزاری جشنواره‌ها، نظافت سرویس‌های بهداشتی عمومی در سطح شهر و… تأکید کرد.

شهردار میبد نیز در این جلسه به برگزاری جشنواره‌ها و ساخت کلیپ و مستندسازی روند برگزاری این جشنواره‌ها اشاره کرد و گفت: نصب بنرها در سطح شهر و همچنین در نمایشگاه‌های برگزارشده در دیگر شهرها نیز می‌تواند برای معرفی شهر میبد به‌عنوان شهری تاریخی و شهر جهانی زیلو موردتوجه باشد.

علیرضا نقوی همچنین تدابیر اندیشیده شده و هماهنگی‌های انجام‌شده در نمایشگاه بین‌المللی اصفهان برای معرفی میبد به‌عنوان شهر جهانی زیلو و جذب گردشگران و بازدیدکنندگان نمایشگاه برای بازدید از غرفه میبد در آن نمایشگاه را برشمرد.

وی در پایان به اقدامات شهرداری میبد در خاک‌برداری‌ها و زیرسازی‌های معابر در محلات مختلف شهرستان و همچنین روند انجام اقدامات در زیباسازی شهر اشاره نمود.

گفتنی است در این جلسه از تلاش‌ها و فعالیت‌های شهرداری میبد در نوروز ۹۸ تقدیر به عمل آمد.


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است