جدیدترین اخبار یزد

شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند صنعت استان را متحول کنند


به گزارش یزدی نیوزمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد در این نشست اظهار داشت: اگر بخواهیم در ساختار اشتغال رونقی ایجاد کنیم باید شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین فن بازارها سرعت کارشان را بیشتر کنند و ما هم تمام‌قد در کنارشان ایستاده‌ایم.


زینی وند به بهره‌برداری مثبت از شعار سال اشاره کرد و افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان و کسانی که فهم درست‌تری از اوضاع دارند می‌توانند با فرصت پیش‌آمده، در راستای منافع خود و هم منافع کشور فعالیت‌های خوبی را در حمایت از کالای ایرانی انجام دهند.


وی گفت: حمایت از کالای ایرانی،‌ یعنی در همین یزد که کالاهای مشابه کالاهای خارجی داریم را تلاش کنیم تا این کالاها تقویت شوند و بعد رایزنی کنیم تا اگر این کالا در یزد تولید می‌شود لزومی ندارد با شرایط آسان گمرکی و تعرفه اندک وارد کشور شود.


معاون اقتصادی استاندار بیان کرد: در این مقطع زمانی با شرایط دنیا و شرایط کشور اگر بنا است که ما حرف از توسعه بزنیم و افق آینده کشور را بسازیم تکیه‌گاه اصلی در این حوزه شرکت‌های دانش‌بنیان هستند و دیدگاهی که تکیه‌بر علم و دانش داشته باشد.


زینی وند در پایان اظهار امیدواری کرد: پارک علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانند در سال جدید باانگیزه و با برنامه منسجم‌تری به‌صورت عملیاتی کارهای بهتری و شاخص‌تری را در این حوزه انجام دهند.


 


منبع:استانداری یزد

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است