جدیدترین اخبار یزد

زوج های نیازمند یزدی جهیزیه دار می شوند.

در طرح هر مسجد یک جهیزیه 13 سری جهیزیه در بین زوج های نیازمند استان توزیع می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد ، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در نشست برنامه ریزی اهدای جهیزیه به زوج های نیازمند استان یزد گفت: 13 سری جهیزیه با محوریت مساجد استان و در قالب طرح«هر مسجد یک جهیزیه» به زوج های نیازمند استان اهدا می شود.

زوج های نیازمند یزدی جهیزیه دار می شوند.حجت الاسلام علی کارگر افزود: این طرح با محوریت ائمه جماعات و مساجد توسط سازمان تبلیغات اسلامی کشور با همکاری بنیاد برکت در سطح کشور در حال اجراست.
کارگر اظهار داشت: در مرحله اول طرح هر مسجد یک جهیزیه با محوریت مناطق محروم و روستاهای استان اجرا و پس از شناسایی زوج های نیازمند هماهنگی های لازم جهت اهدا جهیزیه صورت گرفته است.
وی با اشاره به  اینکه در این طرح مبلغی توسط زوجین پرداخت شده است افزود: در مجموع 12 قلم کالا به ارزش بالغ بر 12 میلیون تومان به زوج های نیازمند اهدا می شود.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با سازمان مرکز مراسم اهدای این تعداد جهیزیه در اوایل مرداد ماه در استان با حضور مسئولان و زوج های جوان برگزار می شود.
وی در پایان بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های خیری در حوزه ازدواج تاکید کرد و اظهار داشت: باید دستگاه های مرتبط نیز دراین حوزه تسهیل گری لازم را انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است