جدیدترین اخبار یزد

دانش آموزان بفروئیه سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند – نمایش خبر

۱۳۹۸/۰۷/۲ ۰۸:۳۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان دخترانه حکمت شهر بفروئیه با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به دانش آموزان گفت: قدر این فرصت طلایی دانش‌آموزی را بدانید و با برنامه‌ریزی در کسب مدارج تعلیم و تربیت بکوشید.

فلاح عقلانیت را در سعادت و موفقیت مهم خواند و افزود: دانش آموزان باید برای هر قدم از زندگی خود عقلانیت داشته باشند و با احترام به والدین، مدیر و معلم و بالا بردن آستانه تحمل خود در سختی‌ها، افق‌های بلند و متعالی را هدف‌گیری کنند.

وی در ادامه قبولی 28 دانش‌آموز شرکت‌کننده در کنکور سراسری امسال را در شهرستان میبد حاصل تلاش مدیران و معلمان در آموزش‌وپرورش، والدین و حتی خیرینی که زیرساخت‌ها و فضاهای آموزشی را فراهم کرده‌اند دانست و افزود: دانش آموزان باید در این فضاهای آموزشی با امکانات مطلوب به اوج موفقیت دست یابند.

حسین فلاح خاطرنشان کرد: شهر بفروئیه از مناطق بسیار خوب به لحاظ استعداد دانش‌آموزی است و افراد بااستعدادی را در رشته‌های مختلف تحویل جامعه داده است.

مدیر آموزش‌وپرورش میبد هم بابیان اینکه در حال حاضر دبیرستان دخترانه حکمت به لحاظ آمار جمعیتی ترکیبی از 4 آموزشگاه است، افزود: در بفروئیه به لحاظ کمبود فضای آموزشی به نقطه بحران رسیده‌ایم.

محسن موحدی فرد گفت: اگر ظرف یک سال، حداقل 2 آموزشگاه در شهر بفروئیه ساخته نشود سال تحصیلی آینده را دچار بحران خواهیم بود.


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است