جدیدترین اخبار یزد

حمایت از کسب و کارهای جدید برای عرضه‌ی محصولات کشاورزی

اجرای طرح همکاری مشترک شبکه تعاونی‌ها و اتحادیه‌های روستایی و کشاورزی استان یزد با کسب و کارهای جدید برای عرضه محصولات کشاورزی در نشستی بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور  در این نشست گفت: از کسب و کارهای جدید موفق برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در استان یزد به عنوان یکی از استان‌های پیشرو و پایلوت در سطح کشور حمایت می‌کنیم.

علی آبادی افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته و ساز و کار طراحی شده سازمان تعاون روستایی، مدیریت حوزه تولید و تسهیل گری را بر عهده خواهد داشت و حوزه توزیع و عرضه محصولات کشاورزی در بخش‌های شهری و روستایی با حذف واسطه‌های متعدد توسط بخش خصوصی تقویت خواهد شد.

معاون باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد هم در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های بالای بخش کشاورزی و به ویژه شبکه تعاونی‌ها و اتحادیه‌های روستایی و کشاورزی استان یزد گفت: هم اکنون 110 هزار کشاورز، روستایی و تولیدکننده بخش کشاورزی در 102 تعاونی و اتحادیه روستایی عضو هستند.

یدالله جواد پور افزود: این تعاونی ها با داشتن ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های فراوان از جمله بیش از ۳۰ واحد صنایع تولیدی، تبدیلی، تکمیلی و فرآوری و ۹۳ باب انبار چند منظوره با نظارت سازمان تعاون روستایی استان یزد به صورت موثر و کارآمد فعالیت دارند.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است