جدیدترین اخبار یزد

تغییر الگوی مصرف آب با همت زنان

معاون امور زنان و خانواده رئيس جمهور

ابتکار درهمايش رد پاي آب در یزد بر نقش تاثيرگذار زنان در فعاليت هاي اجتماعي و اصلاح الگوي مصرف آب تاکید کرد

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز یزد ، معاون  امور زنان و خانواده رئيس جمهور دراين همايش با اشاره به  اينکه زنان همواره در جوامع پيشران بوده اند گفت:زنان علاوه بر مسائل خوشان  دغدغه آينده  هم دارند
تغییر الپوی مصرف آب با همت زنان.ابتکار با اشاره به اينکه زنان نقش مهمي در اصلاح الگوي مصرف بر عهده دارند افزود: زنان نقش تاثيرگذاري در فعاليت هاي اجتماعي و اصلاح الگوي مصرف آب مي توانند ايفا کنند.
معاون  امور زنان و خانواده رئيس جمهور اظهار داشت: يکي از برنامه هاي مهم در زمينه  اب /شبکه سازي در حوزه زنان با استفاده از ظرفيت سمن ها و سازمان هاي مردم نهاد است.
 ابتکار بااشاره به راه اندازي مرکز تخصصي حقوق کود در يزد افزود:  يکي از مباحث مرتبط با حقوق کودک مباحث مربوط به آب و حفظ محيط زيست است.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان هم دراين همايش گفت: صرفه جويي 20 درصدي در آب مي تواند زمينه آبرساني به حدود 20 هزار واحد صنعتي کوچک و متوسط را فراهم کند .
فتاحي با اشاره به  اينکه به دليل خشکسالي هاي سال هاي گذشته، نزديک به 80 منبع آبي يزد خشک شده است افزود:  اين مهم باعث شده است تا تامين آب شرب استان دچار مشکل جدي شود.
تغيير اصلاح الگوي مصرف آب  و  استفاده از ظرفيت و توانمندي هاي زنان براي تغيير نگرش اجتماعي به مقوله آب  از اهداف اجراي اين طرح است.
در اين نشست همچنين طرح ملي اموزش بانوي آب رونمايي شد.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است