جدیدترین اخبار یزد

انجام فعالیت‌ها با داشتن چشم‌انداز و برنامه‌ریزی نتیجه می‌دهد – نمایش خبر

۱۳۹۸/۰۲/۱۴ ۱۰:۳۰

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد و «فخرالسادات آقایی» بخشدار جدید بخش بفروئیه با «آیت‌الله اعرافی» مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور و امام‌جمعه شهرهای میبد و قم دیدار و گفتگو کردند.

آیت‌الله اعرافی در این دیدار به بخشدار بفروئیه گفت: دوران مسئولیتی که بر عهده ما است با گذر زمان به اتمام می‌رسد و آنچه از آن می‌ماند قصد و نیت خالص و خیر در خدمت به مردم است که در دنیا و آخرت برای ما می‌ماند.

اعرافی در ادامه لزوم داشتن نظم و انضباط اداری و کاری با نگاه جهادی و انقلابی همراه با تلاش و به‌دوراز بروکراسی اداری را توصیه کرد.

امام‌جمعه میبد با اشاره به لزوم داشتن چشم‌انداز و برنامه‌ریزی درروند انجام فعالیت‌ها تصریح کرد: مشارکت مردم در توسعه امور بسیار اهمیت دارد و مهم است که آن‌ها با حضور خود که دارای برکتی بی‌اندازه و غیرقابل ارزش‌گذاری است در انجام فعالیت‌ها همراهی داشته باشند.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور ادامه داد: همچنین می‌توان با تعامل و داشتن شگردی خاص پتانسیل بالقوه شوراها و دهیاری‌ها به عنصری فعال مبدل کرد.

«فخرالسادات آقایی» بخشدار بفروئیه نیز در این دیدار گفت: رهنمودها و تجربیات می‌تواند سرلوحه در انجام فعالیت‌ها و مدیریت مشکلات و مسائل باشد و سربلند بودن در انجام فعالیت‌ها را به دنبال داشته باشد.


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است