جدیدترین اخبار یزد

استان یزد از سرمایه‌دارانِ بادانش سرمایه‌گذاری حمایت می‌کند


به گزارش یزدی نیوز به نقل روابط عمومی استانداری یزد؛ روز دوشنبه 16 بهمن‌ماه «علی زینی وند» در این جلسه تأکید کرد: مهم‌ترین مؤلفه ما در حوزه اقتصادی این است که افرادی که سرمایه‌دار و دارای علم و دانش خوبی در زمینهٔ سرمایه‌گذاری هستند را حمایت کنیم.


وی گفت: اگر شرکت‌هایی که کننده کار نیستند و فریز شده‌اند را دوباره احیا کنیم قرار نیست دردی از اشتغال و اقتصاد استان را دوا کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد به شناسایی شاخص‌ها و بررسی طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان اشاره کرد و افزود در این راستا فن بازارها می‌توانند کمک شایانی انجام دهند.

زینی وند به تحقق مصوبات جلسات اخیر در این مرکز اشاره و بر همکاری نمایندگان با سرمایه‌گذاران و ارائه گزارش‌ها در این زمینه تأکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد در بخش دیگری از سخنانش به انتشار خبرهای کذب در محدود رسانه‌های استان دریکی دو روز گذشته و در سفر معاون اول رئیس‌جمهور و وزیران به استان یزد اشاره کرد و افزود: این بی‌انصافی است که برخی مطرح کردند که دست دولت در دهه فجر خالی بوده و یزدی‌ها پروژه‌های تکراری را دوباره افتتاح کردند.

زینی وند گفت: همه این طرح‌ها توسط شخص استاندار محترم و نمایندگان معاون اول ریاست‌جمهور بازدید شد و با بررسی‌های لازم و دقیق تصمیم به بهره‌برداری از این پروژه‌ها گرفته شد.

وی اذعان داشت: از سوی روابط عمومی استانداری هم توضیحات کلی از پروژه‌ها در این خصوص در فضای مجازی اعلام‌شده و من از رسانه‌ها و مطبوعات می‌خواهم به خبرهای کذب دامن نزنند.


 


منبع:استانداری یزد

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است