جدیدترین اخبار یزد

اجرای طرح پایش آسیب‌های اجتماعی با مشارکت همگانی – نمایش خبر

۱۳۹۸/۰۴/۱ ۰۷:۲۸

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان با تشکر از فعالین در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، گفت: با توجه به اهمیت آگاه‌سازی و مشاوره در پیشگیری از آسیب‌ها باید با مشارکت همه مردم و نهادها به ترویج رویکرد مشاوره، آگاه‌سازی و پایش آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی در جامعه پرداخت.

وی در ادامه اظهار داشت: انسان درعین‌حال که اشرف مخلوقات است برخورد با او نیز فرآیند پیچیده و سختی دارد و برای پیشگیری از آسیب‌هایی که یک انسان را تهدید می‌کند آگاه‌سازی اهمیت زیادی دارد.

حسین فلاح بر واردکردن مردم در حوزه آسیب اجتماعی تأکید کرد و تصریح کرد: می‌توان با محوریت یکی از مؤسسات و ارتباط چهره به چهره این نگاه را شکل داد که مردم نذورات خود را در مسیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کاهش مشکلات اجتماعی هزینه کنند.

فرماندارمیبد در پایان با اشاره به ظرفیت‌های مردمی گفت: مبلغین و روحانیون و مجریان می‌توانند مردم را نسبت به اهمیت مشاوره و مسائل روان‌شناختی آگاه کنند و با تأمین هزینه‌ای که می‌تواند با مشارکت همگانی صورت گیرد می‌توان طرح پایش آسیب‌های اجتماعی را مانند طرح فشارخون با استفاده از کارشناسان مجرب در جامعه به مرحله اجرا درآورد.


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*

تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پایگاه خبری یزد تو محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است